EGE ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Gateway Kariyer Topluluğu

 

 

 

HEY EGELİ! ŞİMDİ GATEWAY’Lİ OLMA ZAMANI

   

Gateway; 20 yıllık tarihiyle Ege Üniversitesi'nin en köklü topluluklarından biridir. Öğrenciler ile iş dünyası arasında bir "köprü" kurma görevini üstlenen Gateway’de her şeyden önemlisi bir aile olmaktır. 

    Hayatlarını planlamada ilk adımlarını atan birçok bireye, seçkin ve tecrübeli koordinatörleriyle destek veren Gateway Kariyer Topluluğu, topluma katkıda bulunacak olan gençlere yol açmaktadır. Pratiğe geçmeyen teorinin anlamsız olduğu gerekçesiyle bizlerin sahada bulunmasını sağlayıp şimdiki zaman ile gelecek zaman arasında doğru bir geçit sistemi oluşturur. Dünyada iz bırakmayı hedefleyen bireyler için uzun kariyer yolculuklarında büyük olanaklar sağlamaktadır.

    Bünyesinde bulundurduğu 6 farklı koordinatörlükle öğrencilere, şirketlerle aralarında köprü kurmak adına etkinlikler (Sektör Günleri, CV hazırlama ve mülakat eğitimi, linkedIn eğitimi, kişisel gelişim üzerine olan eğitimlerimiz vs.), sosyal sorumluluk projeleri kapsamında barınak, huzurevi gezileri, teknoloji sektörünün en bilinen şirket ve kişilerini konuk edinen Up To Date teknoloji zirvesi, teknik geziler, meet uplar sunar.

 

 

Yönetim Kurulu Üyesi        Armağan YETİM

Akademik Danışman         Dr.Öğr.Gör. Cihat Okan ARIKAN