Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Psikolojik Danışmanlık Birimi

 

Üniversite hayatı kişinin psikolojik ve kişisel gelişim bakımından kendini geliştirme fırsatı bulduğu ve geleceğini şekillendirdiği bir dönüm noktasıdır. Kişi psikolojik açıdan ne kadar iyi olursa o kadar başarılı ve mutlu olabilir. Ancak hayatımızın her döneminde olabileceği gibi, üniversite eğitimi sırasında da pek çok açıdan psikolojik sorun yaşanabilir. Öğrencilerimize psikolojik problemleri ile baş edebilmeleri konusunda yardımcı olabilmek amacıyla, bireysel görüşmeler yapılmakta ve grup terapileri düzenlenmektedir. Bunların dışında çeşitli konularda seminerler ve konferanslar gerçekleştirilmektedir. Psikolojik Danışmanlık hizmeti randevu sistemi ile yapılmaktadır ve ücretsizdir. Görüşmelerde gizlilik temel prensiptir.

*Sevgili öğrencilerimiz, unutmayınız ki yalnız değilsiniz, sorunlarınızla tek başınıza mücadele etmeniz gerekmiyor. Her türlü psikolojik probleminizde bize başvurabilirsiniz.

 

Pandemi sürecinde görüşmelerimiz Ege Ders sistemi üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilmektedir. Sekreterlikten telefon yoluyla bilgi alabilirsiniz.

 

Sekreter Aysun AKIN                   0 232 311 12 63               sksdbrehberlik@mail.ege.edu.tr

Psikolog Kadromuz:

Uzm. Dr. Psikolog Duygu KANDEMİRCİ BAYIZ

Uzm. Psikolog Deniz EVREN

Uzm. Psikolog Melis CANTİMUR

Uzm.Psikolog Ezgi YOLDAŞ BIÇKI