Çerez Örnek
canlı destek

İşletme Topluluğu

 

 
 

 

Ege İşletme Topluluğu, 2005 ve 2016 yılları arasında kulüp olarak faaliyet gösterdikten sonra 2017 yılında topluluğa geçiş yapmış ve kurulduğu günden bu yana faaliyetlerine hız kesmeden devam eden dinamik bir öğrenci kariyer topluluğudur. Türkiye’nin köklü üniversitelerinden olan Ege Üniversitesi öğrencilerini iş dünyasına yakınlaştırmak adına etkinlikler düzenleyen topluluğumuz ek olarak sosyal sorumluluk projelerine de önem vermektedir.

 

 Üyelerimizi iş dünyasına yakınlaştırmak adına birçok farklı markanın yetkilileri ve iş dünyasının tanınmış, tecrübeli isimleri ile gerçekleştirdiğimiz etkinliklerin dışında eğitim seminerleri, şirket gezilerimiz ve Kariyer Melekleri projemiz ile birebir iş dünyasını tanımış oluyoruz.

 

Sene boyunca gerçekleştirdiğimiz Egenomi Zirvesi, Ege Inspirational Talks ve Kristal Yaka İş Ödülleri gibi salon etkinliklerimizde amatör ruhumuzla profesyonel bir etkinlik çıkartma çabası göstermek bizlere kriz yönetimi, takım çalışması, liderlik gibi özellikler kazanmamızı sağlarken kocaman bir aile sunuyor.

 

Yönetim Kurulu Üyesi          

Akademik Personel             Prof.Dr. G.Nazan GÜNAY

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ