canlı destek

KİT-VAK HASTA VE HASTA YAKINLARI KONUKEVİ

     
   

 

Ege Üniversitesi KİT-VAK Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı tarafından yaptırılarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarının konaklaması şartı ile Ege Üniversitesine devredilmiş ve 17.10.2011 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır.
Tesis hastaneye olan yakınlığı, sıcaklığı, konforu, ihtiyaçlara cevap veren hizmeti, temizliği ve uygun ücret tarifeleri nedeni ile tercih edilmektedir.
2270 m2 kapalı alana sahip olan tesiste bodrum dahil 4 kat, 41 oda ve 102 yatak mevcuttur. Odalar 1,2,3,4 ve 5 kişiliktir. Odalarda tv, buzdolabı, klima, wc,  24 saat sıcak su bulunmakta ve odalar doğalgaz ile ısınmaktadır. Küçük konukların faydalanabilecekleri ve sıkılmadan vakit geçirebilecekleri en üst kattaki salonda çeşitli oyuncaklar bulunmaktadır. Konukların çamaşırlarının yıkanabileceği, kurutulabileceği ve ütülenebileceği çamaşırhane mevcuttur.
Konaklama hizmeti 365 gün 24 saat verilmektedir. Geniş bir otoparka sahip tesiste konuklar herhangi bir ücret ödemeden araçları ile gün boyu giriş çıkış yapabilmektedir. Üst katta bulunan geniş oturma alanında konuklarımız TV izleyerek keyifli vakit geçirmekte ve sosyal ilişkilerini güçlendirebilecekleri bir ortam bulabilmektedirler.
KİT-VAK Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’nde hizmetin amacı daha fazla ihtiyaç sahibi hasta ve hasta yakınının konaklamasını sağlamak, hastalıklarının uzun olması nedeni ile  tedavi süreçlerinin getirdiği zorlukları yaşarken manevi olarak destek olmak ve kendilerini evlerinde hissettirebilmektir.

Konukevi’nden yararlanmak isteyen hasta ve hasta yakınları tesisten ya da tedavi gördükleri bölümden temin edecekleri konuk formunu doldurtup ilgili anabilim dalı başhemşiresine imza ve kaşe ile onaylattırdıktan sonra resepsiyona teslim etmeleri gerekmektedir. Konaklama ücretleri günlük olarak  kredi kartı ile tahsil edilmektedir.

 

 

 

Tesis Sorumlusu: Iraz DÖNMEZ

 İLETİŞİM:        

Tel: 0 232 373 27 85 / Dahili: 6 / 4108 – 4109

Faks: 0 232 373 27 30 

kitvakonukevi@mail.ege.edu.tr

 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ