Çerez Örnek
canlı destek

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Birimi

 

 

2023 Kahramanmaraş Depremlerinden Etkilenen Ege Üniversitesi Öğrencileri İçin Psikososyal Destek Başvuru Formu

 

Üniversite hayatı kişinin psikolojik ve kişisel gelişim bakımından kendini geliştirme fırsatı bulduğu ve geleceğini şekillendirdiği bir dönüm noktasıdır. Kişi psikolojik açıdan ne kadar iyi olursa o kadar başarılı ve mutlu olabilir. Ancak hayatımızın her döneminde olabileceği gibi, üniversite eğitimi sırasında da pek çok açıdan psikolojik sorun yaşanabilir. Öğrencilerimize psikolojik problemleri ile baş edebilmeleri konusunda yardımcı olabilmek amacıyla, bireysel görüşmeler yapılmakta ve grup terapileri düzenlenmektedir. Bunların dışında çeşitli konularda seminerler ve konferanslar gerçekleştirilmektedir. Psikolojik Danışmanlık hizmeti randevu sistemi ile yapılmaktadır ve ücretsizdir. Görüşmelerde gizlilik temel prensiptir.

*Sevgili öğrencilerimiz, unutmayınız ki yalnız değilsiniz, sorunlarınızla tek başınıza mücadele etmeniz gerekmiyor. Her türlü psikolojik probleminizde bize başvurabilirsiniz.

 

Başvuruları öğrenci ve personel kimlik kartınız ile birlikte birimimize gelerek şahsen yapmanız gerekmektedir randevu talep formunu doldururduktan sonra uygun tarih ve psikolog belirlenerek randevunuz oluşturulur.

 

Birim Organizasyon Şeması İçin tıklayınız...

 

Sekreter Aysun AKIN                   0 232 311 12 63               sksdbrehberlik@mail.ege.edu.tr

Psikolog Kadromuz:

Psikolog Dr. Duygu KANDEMİRCİ BAYIZ

Uzm. Psikolog Deniz EVREN

Uzm. Psikolog Melis COŞKUN

Uzm.Psikolog Ezgi YOLDAŞ BIÇKI


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ