Çerez Örnek

Tanıtım,Tercih Günleri ve Tanıtım Fuarları

 

 

 

Ege Tercih Web Sitesi için Tıklayınız...

 

 

Tanıtım Birimi

Üniversitemizin, üniversite adayı öğrencilere en iyi şekilde tanıtılması için gerekli çalışmaları yürütür. Yıl içerisinde gerçekleştirilen tanıtım gezilerinin planlanması, Üniversitemiz Tanıtım Günleri ile Tercih Günleri etkinliklerinin gerçekleştirilmesini ve bu etkinlikler için gerekli yazışmaları sağlar.

 

R.Meriç BATTAL                                            0 232 311 12 72                             tanitimege@gmail.com     

Halil TUNCER                                               0 232 311 12 72

 

Ege Üniversitesi Tanıtım Filmi İçin Tıklayınız...

Ege Tercih Web Sitesi için Tıklayınız...

 

 

Randevulu Lise Tanıtımları

İzmir ili ve dışındaki okullardan Üniversitemizi tanıma amacıyla gelen talepler doğrultusunda yıl içerisinde uygun tarihlerde günlük tanıtımlar gerçekleştirilmektedir. Bu tarihler için okul idarecisi öncelikle Kültür Sanat Hiz.Şb.Md. Tanıtım Birimimiz ile irtibata geçmektedir. Uygun olacak bir tarih için randevu verilerek yazışmalar yapılmaktadır.

Kampüs tanıtım gezisi başvuru formu için tıklayınız..

 

 

Tanıtım Günleri ve Tercih Günleri

Ege Bölgesi’nde bulunan liselerin son sınıf öğrencilerine, Üniversitemizi, fakülte ve yüksekokullarımızı, sosyal tesislerimizi, spor tesislerimizi, öğrencilerimizin barınma ve beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tesisleri ve Üniversitemizin kampüs ortamını daha iyi tanıtabilmek amacı ile Tanıtım Günleri ve Tercih Günleri Bahar ve Yaz dönemlerinde gerçekleştirilir. Katılım için bilgilendirme yazıları ve formlar ilimizdeki tüm liselere etkinlikten önce gönderilmektedir. Duyurular internet sayfamızdan takip edilebilir.


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ