EGE ÜNİVERSİTESİ

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Tanıtım Gezileri

Tanıtım Birimi

Üniversitemizin, üniversite adayı öğrencilere en iyi şekilde tanıtılması için gerekli çalışmaları yürütür. Yıl içerisinde gerçekleştirilen tanıtım gezilerinin planlanması, Üniversitemiz Tanıtım Günleri ile Tercih Günleri etkinliklerinin gerçekleştirilmesini ve bu etkinlikler için gerekli yazışmaları sağlar.

                                 

R. Meriç BATTAL                        311 12 72                    tanitimege@gmail.com

Dilek ORAN                                                              

 

Randevulu Lise Tanıtımları

İzmir ili ve dışındaki okullardan Üniversitemizi tanıma amacıyla gelen talepler doğrultusunda yıl içerisinde uygun tarihlerde günlük tanıtımlar gerçekleştirilmektedir. Bu tarihler için okul idarecisi öncelikle Kültür Sanat Hiz.Şb.Md. Tanıtım Birimimiz ile irtibata geçmektedir. Uygun olacak bir tarih için randevu verilerek yazışmalar yapılmaktadır.

Lütfen öncelikle birimden telefon ile randevu alınız.

Kampüs tanıtım gezisi başvuru formu için tıklayınız...

 

Tanıtım Günleri ve Tercih Günleri

Ege Bölgesi’nde bulunan liselerin son sınıf öğrencilerine , Üniversitemizi , fakülte ve yüksekokullarımızı, sosyal tesislerimizi, spor tesislerimizi, öğrencilerimizin barınma ve beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tesisleri ve Üniversitemizin kampus ortamını daha iyi tanıtabilmek amacı ile her yıl Nisan ayı içerisinde Tanıtım Günleri ve Temmuz ayı içerisinde Tercih Günleri düzenlenir. Katılım için bilgilendirme yazıları ve formlar ilimizdeki tüm liselere etkinlikten önce gönderilmektedir. Duyurular internet sayfamızdan takip edilebilir.