Tanıtım Birimi

Tanıtım Birimi
Üniversitemizin, üniversite adayı öğrencilere en iyi şekilde tanıtılması için gerekli çalışmaları yürütür. Yıl içerisinde gerçekleştirilen tanıtım gezilerinin planlanması, Üniversitemiz Tanıtım Günleri ile Tercih Günleri etkinliklerinin gerçekleştirilmesini ve bu etkinlikler için gerekli yazışmaları sağlar.

Sercihan Kadıoğlu

Birim Sorumlusu 311 36 26 tanitimege@gmail.com

 

Randevulu Lise Tanıtımları
İzmir ili ve dışındaki okullardan Üniversitemizi tanıma amacıyla gelen talepler doğrultusunda yıl içerisinde uygun tarihlerde günlük tanıtımlar gerçekleştirilmektedir. Bu tarihler için okul idarecisi öncelikle Kültür Sanat Hiz.Şb.Md. Tanıtım Birimimiz ile irtibata geçmektedir. Uygun olacak bir tarih için randevu verilerek yazışmalar yapılmaktadır.

Tanıtım Günleri ve Tercih Günleri
Ege Bölgesi’nde bulunan liselerin son sınıf öğrencilerine , Üniversitemizi , fakülte ve yüksekokullarımızı, sosyal tesislerimizi, spor tesislerimizi, öğrencilerimizin barınma ve beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tesisleri ve Üniversitemizin kampus ortamını daha iyi tanıtabilmek amacı ile her yıl Nisan ayı içerisinde Tanıtım Günleri ve Temmuz ayı içerisinde Tercih Günleri düzenlenir. Katılım için bilgilendirme yazıları ve formlar ilimizdeki tüm liselere etkinlikten önce gönderilmektedir. Duyurular internet sayfamızdan takip edilebilir.

Başvuru formu için tıklayınız...