Menemen Çiftlik Restoran

2012 yılı Haziran ayından itibaren E.Ü. mensuplarına ( emekli, çalışan, öğrenci ), kamu görevlilerine ve kamu dışı diğer konuklara hizmet vermeye başlayan Menemen Çiftlik Restoran Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Araştırma Uygulama ve Üretim Çiftliği alanı içerisinde bulunmaktadır. Zengin serpme köy kahvaltısı, ızgara et çeşitleri ile doğaseverlere, keyifli ve eşsiz hafta sonları yaşatmaya aday Menemen Çiftlik Restoran kapalı alanda 60, yemyeşil bahçesinde 200 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Ziraat Fakültesi Araştırma, Uygulama ve Üretim Çiftliği tarafından minik konuklar için atlar ile geziler düzenlenmekte, hobi bahçelerini kullanma imkanı sunulmakta, çiftlikte üretilen ve mevsime göre değişen organik sebze, meyve süt ve süt ürünleri satışı yapılmaktadır.

Dini bayramlar, 01 Ocak yılbaşı tatili,  hafta içi ve cumartesi günleri hariç, hafta sonu pazar günü  ( pazar günlerinin resmi tatillere denk gelmesi durumunda da hizmet vermeye devam etmektedir. ) 09.30–17.00 saatleri arası hizmet veren Menemen Çiftlik Restoran’a Menemen yolu üzerinde Seyrek viyadüğü veya Egekent 2 Metro durağından sola dönülerek ve yönlendirme levhaları takip edilerek ulaşılabilir.

 

TESİS YÖNETİCİSİ:  Yalçın Güdü

İLETİŞİM:

Gsm: 0532 167 48 90
Tel: 343 83 85 / Dahili: 4174-4175 (Kışbahçesi)

Fax: 388 63 97 ( Kışbahçesi)

kisbahcesi@mail.ege.ede.tr

 

Menemen Çiftlik Restoran yaralanma ücretleri için tıklayınız.