Ege Üniversitesi Müzikal Topluluğu

Müzikal, kendine özgü bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisidir.

Ege Üniversitesi Müzikal Topluluğu, müzikal eserlere farklı bakış açılarıyla yaklaşarak özgün gösteriler ve sahne şovları hazırlama amacıyla kurulmuştur. Topluluk faaliyetleri üyelerin yaratıcı, disiplinli, eğlenceli, kendine güvenen ve kendini tanıyan bireyler yetiştirmeye yönelik planlanmıştır. Müzik ile bireylerin iç dünyalarını, dans ile bedenlerinde yatan sanatı, tiyatro ile yaratıcılıklarını bireysel ve güçlerini keşfetmeleri yönünde etki yaratılır. Hazırlanan gösteriler hem topluluk üyelerinin hem de seyircilerin müzikal ruhuyla keyifli zaman geçirmelerini amaçlar. Böylece üyelerin bedenlerinin sınırlarını keşfedecekleri ve kendilerine dair ön yargılarını kırmalarına yardımcı olacak eğitim akışları uygulanarak müzik, dans ve tiyatro alanlarında deneyim kazanıp kendilerini göstermek ve geliştirmek şansı yakalarlar.

 

www.muzikalsokagidanscilari.com 

 

Sosyal Medya

 

facebook : https://www.facebook.com/EgeMuzikal?fref=ts

instagram: http://instagram.com/msdsahne/

twitter: https://twitter.com/msdsahne

 

 

Topluluk

Odası

  Topluluk Merkezi 2.kat 3. Oda

Telefonu

  05413690081

Mail Adresi

  muzikalsokagidanscilari@gmail.com

Sorumlu

Adı SOYADI

  Burak Zafer

  Meltem Ünlü

Görevi

 YK Başkanı

 YK Başkan Yardımcısı

Mail Adresi

  burakzafer59@gmail.com

  meltemunluu94@gmail.com

Üyelik Alımı

Dönemlik

  Sene Boyunca

Güncel

Haber / Duyuru

 13 Ekim 2016 Perşembe saat 17:00-19:00 Kültür Sanat Evi Sahnesi

Etkinlik

 29 nisan dünya dans günü / 12 mayıs 3 kuruşluk müzikal prömiyeri / bahar      şenlikleri açılış flashmob u / 60. Yıl konserleri açılış şovu

 Ege üni Tv: https://www.youtube.com/watch?v=joOm_cV4iOU