EÜ LATİN DANSLARI TOPLULUĞU

EÜ LATİN DANSLARI TOPLULUĞU

 latin danslari

 Ege Üniversitesi Latin Dansları Topluluğu (ELADA) 2003 yılında  kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne latin danslarını, Ege Üniversitesi ve İzmir'de tanıtmayı amaç edinmiş, bu doğrultuda birçok faaliyet düzenlemiştir. Gün geçtikçe artan üye sayısı ve dans çeşitliliği ile Ege Üniversitesi'nin en kapsamlı ve aktif topluluklarından birisidir.

 Topluluğumuz bünyesinde Latin Amerikan Dansları (samba, cha cha cha, rumba, paso doble, jive) ve Sosyal Latin Dansları (salsa, swing, arjantin tango , bachata, merengue) eğitimleri verilmektedir. Her yıl akademik yıl başlangıcında üye alımı yapılmakta ve açılan hobi sınıfları ile farklı seviyelerde eğitim verilmeye başlanmaktadır. Hobi sınıfları içerisinde oluşturulan gösteri grupları ile ELADA, akademik yıl sonunda düzenlediği yıl sonu şovu ile Ege Üniversitesi ve İzmir' e dans şöleni yaşatmaktadır.

 Periyodik olarak düzenlenen, İzmir üniversitelerinin ve dans okullarının yoğun katılım gösterdiği ''Latin Dans Partileri'' ile dans severleri bir araya getirmekte ve üyelere dans pratiği imkanı sağlanmaktadır.

 ELADA, başarılı gösteri grubu kadrosu ve alanlarında nitelikli profesyonel eğitmen kadrosu ile her yıl başarı çıtasını yükseltmekte ve düzenlediği festivaller ile adından söz ettirmektedir.

Web

Sitesi

 -

Sosyal Medya

 Ege Üniversitesi Latin Dansları Topluluğu (ELADA)

 @euLatinDanslari

Topluluk

Odası

 -

Telefonu

 (507) 734-8860

Mail Adresi

  eladayonetimkurulu@gmail.com

Sorumlu

Adı SOYADI

 Büşra AKKUŞ

 Esrin DZHEMIL

Görevi

 YK Başkanı

 İletişim Sor.

Mail Adresi

  busraakkus.euterpe@gmail.com 

  esrin_dzhemil@hotmail.com

Üyelik Alımı

Dönemlik

 Her dönem başında üye alımı yapılmakta

Güncel

Haber / Duyuru

 Ege Üniversitesi Uluslararası Latin Dansları Festivali(2012/2013)

Etkinlik

 Dans Geceleri

 Ege Üniversitesi TV

 Nisan 2013: Dünya Dans Günü Gösterilerle Kutlandı