EÜ GATEWAY TOPLULUĞU

EÜ GATEWAY TOPLULUĞU

gateway-s 

     Ege Üniversitesi Gateway Öğrenci Topluluğu, 1999 yılında rektörlük onayı ile kurulmuş, üniversitemizin bütün fakültelerindeki öğrencilere hitap eden bir kariyer topluluğudur. Sınırları içinde onlarca fakülte, kültür-sanat-spor alanları, konferans salonları, alışveriş merkezleri ve binlerce kişilik öğrenci yurtlarını barındıran bir kampüsteki topluluğumuz, üniversitedeki genç kitleye ulaşmakta zorlanmamaktadır. Öğrenciler ile iş dünyası arasında bir köprü kurmak görevini üstlenen, Türkiye’nin en köklü ve en büyük kariyer topluluklarından olan Gateway, aynı zamanda iki yıl Türkiye’nin “En Aktif İş ve Kariyer Kulübü’’ ödülünü almıştır.

Web

Sitesi

 Web Sitesi

Sosyal Medya

 

 
 
 

 

 

Topluluk

Odası

 Topluluklar Merkezi 2. kat

Telefonu

 -

Mail Adresi

  info@gatewaycareer.org

Sorumlu

Adı SOYADI

 Albina Jan ŞEN

 Ömer TÜRKYILMAZ

Görevi

 YK Başkanı

 YK Başkan Yrd.

Mail Adresi

 jan@gatewaycareer.org 

  omer@gatewaycareer.org  

Üyelik Alımı

Dönemlik

  Her dönem üye alımının sadece ilk haftası üye alımı yapılıyor.

Güncel

Haber / Duyuru

 Gateway Topluluğu 2002-2003 ve 2005-2006 yıllarıda tüm Türkiye'deki üniversitelerin öğrenci topluluklarının ve klüblerinin katıldığı yarışmada uniaktivite.net  tarafından Türkiye'nin "En Aktif İş ve Kariyer Klübü" ödülüne layık görülmüştür.

 Teknoloji Zirvesi, Reklamcılık Zirvesi , İnsan Kıymetleri Zirvesi, Ege Gençlik zirvesi gibi her yıl büyük çaplı organizasyonlar yapmaktadır.

Etkinlik

 -

 Ege Üniversitesi TV

 Mart 2013: "Fen Fakültesi Oryantasyon Etkinliği"
Nisan 2013: "Erdal Bakkal" Egelilerle Buluştu